Предмет: Физика, автор: viki63044

Катер зменшив свою швидкість від 15 до 10 м/с, рухаючись із прискоренням -0,5 м/с2. За який час змінилася швидкість?

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

10 c

Объяснение:

vo=15 м/с    vk=10 м/с   a= -0.5 м/с2   t=?

===

a=(vk-vo)/t

t=(vk-vo)/a=(10-15)/-0.5=10 c

==========================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: gorikaf