Предмет: Химия, автор: margo185514

Укажіть маси води та солі, необхідні для приготування розчину масою 50 г з масовою часткою розчиненої речовини 0.5%​

Ответы

Автор ответа: kvi0
12

Відповідь: 0,25 г солі та 49,75 г води.

Пояснення:

m(р.р.) = w(р.р.) ˣ m(р-ну) = 0,005 ˣ 50 г = 0,25 г - маса солі;

m(H₂O) = m(р-ну) - m(р.р.) = 50 г - 0,25 г = 49,75 г - маса води.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: sharavara
Предмет: Алгебра, автор: kristuna1234