Предмет: Химия,
автор: zepepe8
Обчисліть масову частку глюкози у розчині, якщо розчинили 3 моль глюкози у 1л води.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
По формулам m(Вещества)= 3 моль * 180г/моль(С6 H12 06-глюкозы)=540г
m(H20)=pV=1000кг/л W=m(Вещества)/m(Раствора)*100%
W=540/1000*100%=54%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Діана123
Предмет: Русский язык,
автор: Vika3497
Предмет: Алгебра,
автор: korpachevag