Предмет: Физика, автор: vladislavakurtova

Виконуючи дослід, учень склав електричне коло (рис. 40). Чому дорівнює напруга між точками А і В?​
срочноооо

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nlyga1111
16

Ответ:

6 В

Объяснение:

При послідовному з'єднанні опорів, сила струму через всі опори однакова. А загальна прикладена напруга  дорівнює сумі падінь напруг на всіх опорах. Згідно з законом Ома, струм через опір 4 Ом, до якого прикладено напругу 4 В

I=\frac{U}{R}=\frac{4}{4}=1A

Напруга, яку прикладено до опору 1 Ом

U=I*R=1*1=1B

Напруга між точками А і В

1+4+1=6B

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Марина5091