Предмет: Физика,
автор: milostyan
Який заряд проходить по провіднику за 4с при цьому виконує роботу 100Дж та має опір 25
Ом
Ответы
Автор ответа:
21
Ответ:
q=I*t, А=I²Rt, I=√(А/Rt)= 1A, q=1*4=4 Кл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 2003MAksim2003
Предмет: Українська мова,
автор: Fylichka
Предмет: Русский язык,
автор: макар100
Предмет: История,
автор: Юля11092007
Предмет: Геометрия,
автор: nina255