Предмет: Химия,
автор: hohikchik
на нейтралізацію сульфатної кислоти витратили 19.6 грам натрій гідроксиду.Обчисліть масу утвореної солі та об'єм води що утворився
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
19,6 г Х г Х л
H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O
n=2 моль n=1 моль n=2 моль
М = 40 г/моль М = 142 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=80 г m=142 г V = 44,8 л
19,6 г NaOH - Х г Na2SO4
80 г NaOH - 142 г Na2SO4
m(Na2SO4) = 19,6 * 142 / 80 = 34,79 г
19,6 г NaOH - Х л Н2О
80 г NaOH - 44,8 л Н2О
V(H2O) = 19,6 * 44,8 / 80 =10,98 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: NASTYA2007
Предмет: Українська мова,
автор: koki78
Предмет: Русский язык,
автор: izalu
Предмет: Литература,
автор: alesya46
Предмет: Математика,
автор: лянуха