Предмет: Химия, автор: bl33380980379234

Визначити масу сірки необхідну для реакції сполучення з 54г алюмінію

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
3

Ответ: 96 г

Объяснение:

х г     54 г

3S + 2Al = Al₂S₃

3 моль 2 моль

32 г/моль 27 г/моль

96 г    54 г

х:96 = 54:54

х = 96

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

 54 г               Х г

 2Al       +       3S     =      Al2S3

n=2 моль         n=3 моль

М=27 г/моль    М = 32 г/моль

m=54 г              m=96 г

54 г   Al   -   Х г  S

54 г   Al   -  96 г  S

m(S) = 54 * 96 / 54 = 96 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: арай36