Предмет: Физика, автор: AnettaOnychak05

СРООЧНО!! ОЧЕНЬ НУЖНО

При переміщенні заряду 50 Кл по провіднику виконана робота 200 Дж. Визначити час проходження струму й потужність, якщо сила струму в колі дорівнює 4 А​

Ответы

Автор ответа: o2784913
85

A=Uq

U=A/q

U=200/50=4 (B)

P=IU

P=4*4=16 (Вт)

I=q/t

t=q/I

t=50/4=12,5 (c)


o2784913: Покажите своё решение данной задачи полностью!!!
Похожие вопросы