Предмет: Химия,
автор: Hastya275
визнач, скільки грамів ферум 2 сульфіду FeS можна одержати, якщо в реакцію сполучення вступають 7 г заліза й 4 г сірки
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
Объяснение:
n(Fe)=7/56=0,125(моль)
n(S)=4/32=0,125(моль)
За рівнянням реакції :
n(FeS)=n(Fe)=n(S)= 0,125
m(FeS)=88•0,125
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kotЮля
Предмет: Английский язык,
автор: Дюдка
Предмет: Русский язык,
автор: кошка90
Предмет: Математика,
автор: SleeppyngLizard
Предмет: Алгебра,
автор: Popkadayni