Предмет: Физика, автор: venom88

epc батарейка для кишенькового ліхтаря 4,5в при зовнішньому опорі 12ом струму в колі дорівнює 0,3а визначте внутрішній опір батарейки і падання напруги в ній​

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

r=3 Ом    Ur=0.9 B

Объяснение:

E=4.5 B    R=12 Ом    I=0.3 A    r=?   Ur=?

===

I=E/(R+r)   - закон Ома для полной цепи.

r=E/I - R=4.5/0.3 - 12=3 Ом

Ur=I*r=0.3*3=0.9 B

===============================

Похожие вопросы