Предмет: Физика,
автор: vika999456238
3 У замкнутому колі сила струму дорівнює 1 А. Яку роботу виконують у колі сторонні сили за 10 с, якщо ЕРС джерела струму дорівнює 12 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
A = 120 Дж
Пояснення:
Дано:
I=0,5 A
t = 20 c
Е = 12 B
A - ?
Решение:
Е - ЕРС
A = Еq
q=It
A = ЕIt
A=12*0,5*20=120 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: atabey
Предмет: Английский язык,
автор: ЯпростоГениальна
Предмет: Математика,
автор: artomburovetsk
Предмет: Геометрия,
автор: dashatk2002