Предмет: Физика, автор: Hristina1505

Помогите пожалуйста) По провіднику тече електричний струм силою 4 А, впродовж 300 с. Яким повинен бут опір провідника щоб виділилось 4800 Дж теплоти?

Ответы

Автор ответа: bihkaulka
0

Ответ:

R=1 Ом

Объяснение:

Q=I^2×R×t

R=Q/I^2×t=4800Дж/16А×300сек.=1 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Beine