Предмет: Химия, автор: Аноним

До розчину натрій гідроксиду NaOH масою 300 г і масовою часткою лугу 25 % додали 70 г води. Яка масова частка (%) NaOH в утвореному розчині?​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
12

Відповідь: 20,3%

Дано:

m₁(p.NaOH) =300 г

ω₁(NaOH) = 25% або 0,25

+m(H₂O) = 70 г

ω₂(NaOH) - ?

Розв'язок:

m₂(p.NaOH) = m₁(p.NaOH) + m(H₂O) = 300 г + 70 г = 370 г

m(NaOH) = m₁(p.NaOH)*ω₁(NaOH) = 300 г*0,25 = 75 г

ω₂(NaOH) = m(NaOH)/m₂(p.NaOH) = 75 г/370 г = 0,2027 або 20,3%

Відповідь: 20,3%

Похожие вопросы