Предмет: Физика, автор: shackali5567

Трактор масою 5,7 т стоїть на дорозі. Із землею частина його гусениці яка має розміри: 250 см і 28 см .
Обчисліть тиск трактора на землю?
(Прийняти g≈10 Н/кг ).

Ответы

Автор ответа: baganaly
1

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

Объяснение:

m=5,7т=5700кг

a=250см=2,5м

b=28см=0,28м

g=10н/кг

P-?

Формула давления

P=F/S,

Сила тяжести

F=mg=5700×10=57000н,

Площадь гусеницы трактора

S=a×b=2,5×0,28=0,7м²,

Так как гусениц у трактора 2, то

S=0,7×2=1,4м²,

Давление оказываемое трактором на землю

P=F/S=57000н/1,4м²=

= 40714 , 285714285 Па если округлить то P=40714,3 Па=40, 7143 кПа


shackali5567: спасиб
baganaly: На здоровье
Похожие вопросы