Предмет: Химия, автор: rinriin1779

Для технічного виробництва потрібно приготувати розчин калій гідроксиду. Укажимасу лугу і масу води, які потрібно використати для приготування 550 г, розчину з масовою часткою 5 %.


rinriin1779: Прошу помощи

Ответы

Автор ответа: mihagora8
6

Ответ:

H20=522,5     KOH=27,5 г

Объяснение:

Это не точно )

m(KOH)= 550* 0,05(это %)=27,5 г

m(H2O)=550-m(KOH)=550-27,5=522,5г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: na37ta
Предмет: Биология, автор: marinakristina