Предмет: Химия, автор: dashaavataria2016

Обчисліть об'єм і число молекул водню (н.у.) , що виділяється під час взаємодії 26г цинку з надлишком хлоридної кислоти .

Ответы

Автор ответа: svetka1574
2

Ответ:

Объяснение:

   26 г                                                       Х л

   Zn      +       2HCl     =     ZnCl2     +     H2

n=1 моль                                                n=1 моль

М = 65 г/моль                                       Vm=22,4 л/моль

m=65 г                                                    V = 22,4 л

26 г   Zn    -    Х л   Н2

65 г   Zn   -   22,4 л  Н2

V(H2) = 26 * 22,4 / 65 = 8,96 л

n(H2) = V(H2) / Vm= 8,96 / 22,4 = 0,4 моль

N(H2) = n * Na = 0,4 *6 *10²³ = 2,4 *10²³ молекул


marasluzerun14th: А звідки взявся n=1 моль? і М=65 г/моль, це М чого?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Помошницаокси