Предмет: Химия, автор: ananasdevilenot

Вкажи масу водню, яка утворилися при електролізі 144 г води

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

   144 г               Х г

  2H2O    =      2H2      +     O2

n=2 моль          n=2 моль

М=18 г/моль    М = 2 г/моль

m=36 г             m=4 г

144 г  Н2О  -   Х г  Н2

36 г   Н2О  -  4 г  Н2

m(H2) = 144 *4 / 36 =16 г

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: Wik123