Предмет: Физика,
автор: dimasgrishko
За який час тіло вільно падає висоти 80 м?Чому дорівнює швидкість в момент падіння на землю?
Даю 100 балов
Ответы
Автор ответа:
19
Ответ:
h=720 м t=? v=?
====
h=g*t²/2 ⇒ t=√(2*h/g)=√(2*80/10)=4м/с
h=v²/(2*g) ⇒ v=√(2*g*h)=√(2*10*80)=40 м/с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Вікусік2013
Предмет: Русский язык,
автор: Javidan
Предмет: Другие предметы,
автор: ninaklimina
Предмет: Математика,
автор: Кедис09
Предмет: История,
автор: 2017mos