Предмет: Физика, автор: 130181

Визначте поверхневий натяг рідини, якщо в капілярі радіусом 3 мм на неї діє сила в 10–3 Н.

Ответы

Автор ответа: vincnt
25

Ответ:

σ = 53,07мH/м

Объяснение:

σ=F/l

l=2rπ

переведемо радіус в систему с.і:

l = 3 мм = 0.003 м = 3×10-3 м

l=2×3,14×3×10-3м = 18.84×10-3 м

σ = 10-3H/18.84×10-3 = 0.05307H/м

σ = 0.05307H/м = 53,07мH/м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: кот459