Предмет: Физика, автор: svetakryzenko

Який поперечний переріз матиме мідний провідник, що має довжину О. Ікм, на який почали
напругу 6,8 B і по якому тече струм силою 2 А?​

Ответы

Автор ответа: Regent1828
153

Сопротивление проводника:

        R = U/I = 6,8 : 2 = 3,4 (Ом)

Кроме того:

        R = ρL/S, где ρ = 0,017 Ом·мм²/м - удельное сопр-е меди

                               L = 100 м - длина проводника

                               S - площадь поперечного сечения, мм²

Тогда:

        S = ρL/R = 0,017 · 100 : 3,4 = 0,5 (мм²)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Джокер111111111