Предмет: Химия, автор: MIKLLIGER

7. Розв’яжіть задачу Обчисліть масову частку речовини у розчині,якщо 10г кухонної солі розчинили у 160г води. 8. Розв’яжіть задачу. До 750 г 25% розчину солі долили 250г води. Визначте масову частку солі у новому розчині.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
14

Відповідь:

7

mр-ну()=160+10=170г

w=10*100/170=5,9%

8

m(солі)=750*25/100=187,5г

m2()р-ну=750+250=1000г

w=187,5*100/1000=18,75%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Анастасия080502