Предмет: Физика, автор: svetamamchur

Тіло впало з висоти 5 м. знайди час падіння якщо початкова швидкість дорівнює 0

Ответы

Автор ответа: nikebod313
1

Дано:

h_{y} = 5 м

v_{0y} = 0 м/с

g_{y} = 10 м/с²

Знайти: t - ?

Розв'язання. Скористаємося основним законом кінематики поступального руху в проекціях на вісь Oy:

h_{y} = v_{0y}t + \dfrac{g_{y}t^{2}}{2}

Через те що v_{0y} = 0 м/с, то h_{y} = \dfrac{g_{y}t^{2}}{2} звідки t = \sqrt{\dfrac{2h_{y}}{g_{y}} }

Визначемо значення шуканої величини:

t = \sqrt{\dfrac{2 \cdot 5}{10} } = 1 \ \text{c}

Відповідь: 1 с.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: LinaDeNil
Предмет: Алгебра, автор: Firta