Предмет: Химия,
автор: Hristina1505
До розчину сульфатної кислоти H2SO4 масою 750 г і масовою часткою кислоти 31 % додали 60 г води. Яка масова частка (%) H2SO4 в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 28,7%
Дано:
m₁(p.H2SO4) = 750 г
ω₁(H2SO4) = 31% або 0,31
+m(H₂O) = 60 г
ω₂(H2SO4) - ?
Розв'язок:
m₂(p.H2SO4) = m₁(p.H2SO4) + m(H₂O) = 750 г + 60 г = 810 г
m(H2SO4) = m₁(p.H2SO4)*ω₁(H2SO4) = 750 г*0,31 = 232,5 г
ω₂(H2SO4) = m(H2SO4)/m₂(p.H2SO4) = 232,5 г/810 г = 0,287 або 28,7%
Відповідь: 28,7%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: katty199
Предмет: Английский язык,
автор: Дашулечка20
Предмет: Русский язык,
автор: LaGeRaTJ
Предмет: Алгебра,
автор: romakh200
Предмет: Математика,
автор: настяреборн