Предмет: Химия,
автор: kuzmenkon755
В реакцію з H2SO3 кислотою вступило 20г натрій гідроксиду.
Обчисліть масу утвореноії солі.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:реакция: 2NaOH+H2SO3---Na2SO3+2H2O
n(NaOH)=m/M=20/40=0,5моль.
n(Na2SO3)=n(NaOH)/2=0.25моль.
m(Na2SO3)=Mn=0.25*(23+23+32+48)=31,5г.
Объяснение:
nastaassi70:
можно умову?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: katerina9507
Предмет: Английский язык,
автор: пам1пам
Предмет: Другие предметы,
автор: AlicaKot
Предмет: Математика,
автор: Parichehra
Предмет: Математика,
автор: skorpion20051