Предмет: Физика,
автор: Аноним
яку силу необхідно прикласти щоб утримати камінь у воді маса якого 10 кг ? Густина каменю 2,6×103кг/м3
Ответы
Автор ответа:
20
Ответ:
61.5 H
Объяснение:
m=10 кг p1=2600 кг/м³ p=1000 кг/м³ F=?
===
F=m*g - p*g*V
V=m/p1
F=m*g*(1 - p/p1)=10*10*(1-1000/2600)=61.5 H
======================================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Мндаринка
Предмет: Русский язык,
автор: shmakovas
Предмет: Русский язык,
автор: НаТаЛьКа84БаБуХиНа
Предмет: Литература,
автор: tavrovo4
Предмет: Химия,
автор: laratokareva14