Предмет: Физика,
автор: bwh3992
Знайдіть енергію фотона випромінювання зеленого світла, довжина хвилі якого 550 нм. (с = 3 ⋅108 м/с; h= 6,63⋅10-34 Дж⋅с)
Ответы
Автор ответа:
58
Ответ:
Объяснение:
ε = h·c / λ
ε = h·c / λ = 6,63·10⁻³⁴·3·10⁸ / (550·10⁻⁹) ≈ 3,62·10⁻¹⁹ Дж
или
ε = 3,62·10⁻¹⁹ / (1,6·10⁻¹⁹ ) ≈ 2,3 эВ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: плиииз
Предмет: Українська мова,
автор: Шоколадка47
Предмет: Математика,
автор: tanyagrotter19
Предмет: Математика,
автор: онираеарквт