Предмет: Математика, автор: oslel

купили 2 кг огірків першого сорту і 3 кг огірків другого сорту. Середня ціна 1 кг куплених огірків 5,82 грн. яка ціна одного кілограма огірків першого сорту якщо 1 кг огірків другого сорту коштує 5,5​

Ответы

Автор ответа: dahnoyulia
5

Ответ:

3+2=5кг разом

5*5.82=29.1грн всього

29.1-5.5*3=12.6грн 1 сорт

12.6 /2=6.3 1кг 1сорт

Пошаговое объяснение:


oslel: а коли робиш перевірку то не виходить
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Geolan1997
Предмет: Геометрия, автор: online265