Предмет: Математика,
автор: oslel
купили 2 кг огірків першого сорту і 3 кг огірків другого сорту. Середня ціна 1 кг куплених огірків 5,82 грн. яка ціна одного кілограма огірків першого сорту якщо 1 кг огірків другого сорту коштує 5,5
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
3+2=5кг разом
5*5.82=29.1грн всього
29.1-5.5*3=12.6грн 1 сорт
12.6 /2=6.3 1кг 1сорт
Пошаговое объяснение:
oslel:
а коли робиш перевірку то не виходить
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikirma
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: maxamaxa
Предмет: Математика,
автор: Geolan1997
Предмет: Геометрия,
автор: online265