Предмет: Физика, автор: vizzovtv91

Вага шафи дорівнює 71кН.У шафи чотири ніжки .Площа опори кожної ніжки дорівнює 25см2.Обчисліть тиск шафи на відповідну поверхню?

Ответы

Автор ответа: baganaly
4

Ответ :

P=7100000кПа=7100кПа

Объяснение :

Вес F=71кН=71000Н,

Площадь 1 ножки S = 25см²=0,0025м²,

Число ножек n=4

Общая площадь ножек

S oб =S×n= 0,0025см²×4 =0,01м² ,

P=F/S=71000/0,01=7100000Па=7100кПа

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ruksana