Предмет: Физика, автор: palamarenkoanna9

Задача с физики:дубовый брусок має масу 490г та густину 700кг/м³.визначте його об'єм

Ответы

Автор ответа: Regent1828
5

Плотность дуба:

          ρ = 700 кг/м³ = 0,7 г/см³

Объем бруска:

          V = m/ρ = 490 : 0,7 = 700 см³ = 7·10⁻⁴ м³ = 0,0007 м³

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: asi1092010