Предмет: Химия,
автор: bodian124
Яка маса солі утвориться при взаємодії 10 моль аміноетанової кислоти з достатньою кількістю калій гідроксиду?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1130 г
Дано:
n(NH2CH2COOH) = 10 моль
m(NH2CH2COOK) - ?
Объяснение:
М(NH2CH2COOK) = 113 г/моль
NH2CH2COOH + KOH => NH2CH2COOK + HOH
З рівняння хімічної реакції бачимо,
що n(NH2CH2COOK) = n(NH2CH2COOH)
m(NH2CH2COOK) = 113 г/моль*10 моль = 1130 г
Відповідь: 1130 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 19262619
Предмет: Русский язык,
автор: Nikycik
Предмет: Українська мова,
автор: Jbit
Предмет: Математика,
автор: danila169saf
Предмет: Математика,
автор: Annnnetka