СРОЧНО!! ДАЮ 12 БАЛЛОВ!! Пожалуйста составте рассказ о Дне Ивана Купала или о масленице,обьём-12 предложений. Посталю "спасибо" и 5 звёзд!!!!!
Ответы
Ответ:
Масленица - праздник, сохранившийся на Руси с языческих времён. Обряд празднования Масленицы связан с проводами зимы и встречей весны. После крещения Руси Масленица празднуется в последнюю неделю перед Великим постом, за семь недель до Пасхи.
До Крещения Руси Масленица праздновалась 2 недели - в течение 7 дней, предшествующих дню Весеннего равноденствия и 7 дней после него.
Ответ: Свято Івана Купала
Свято Івана Купала відзначають в середині літа. Це свято має цікаву історію. Річ у тім, що в назві Івана Купала поєднується два зовсім різних свята. Давніше-на честь язичницького бога Купала, або Купайла, яке припадало на час максимальної активності сонця. Після прийняття на Русі християнства віряни на два тижні пізніше, тобто 7 липня, почали влаштовувати народження святого Івана Хрестителя,якого наші пращури вважали прадтечей Ісуса Христа. Так у святі Івана Купайла поєдналися елементи двох різних вірувань і різних культурних пластів. 21-23 червня -- це час найдовшого дня й найкоротшого ночі. Купальське свято складалося з кількох ритуальних дій. Напередодні хлопці й дівчата біля річки встановлювали обрядове дерево та прикрашали його стрічками, квітами й вікнами. Біля нього обов'язково розкладали вогнище, яке було пов' язане з культом сонця. Навколо обрядового деревця водили хороводи, співали купальські пісні. З пагорба пускали у воду запалене колесо--симвом сонця. Наші предки вважали, що чим вище горітиме вогонь, тим багатшими будуть урожаї. Через вогонь перестрибували дівчата і хлопці, міцно тримаючи за руки. У кого руки не роз'єднаються, та пара на осінь побереться.