Предмет: Физика,
автор: Jfjfjdid
Через який час радіосигнал посланий з Землі до Місяця повернеться назад, якщо відстань від Землі до Місяця 384 400 км. Швидкість поширення електромагнітних хвиль с = 3×108 м/с.
а) 2,56 с
б) 2,51 хв
в) 5,12 с
с) 3 хв
Ответы
Автор ответа:
25
Расстояние, которое должен пройти сигнал:
S = 2 · 384 400 = 768 800 (км) = 7,688 · 10⁸ (м)
Время на прохождение сигнала:
t = S/c = 7,688 · 10⁸ : (3 · 10⁸) ≈ 2,56 (c)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ketrin99
Предмет: Русский язык,
автор: KaToShI
Предмет: Русский язык,
автор: malютка
Предмет: Физика,
автор: прнаншардд
Предмет: Математика,
автор: 567126