Предмет: Физика, автор: Sasha111112233445566

На скільки сантиметрів продовжиться пружина під дією сили 1,8Н. Кофіцієнт жорсткості дорівнює 15Н/м ? Даю 15 балов Помогите

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

12 см

Объяснение:

F=1.8 H     k=15 Н/м    x=?

===

F=k*x ------> x=F/k=1.8/15=0.12 м

==============================


Sasha111112233445566: А сколько в см ?
fatt52: Так смотри ответ - 12 см....
Похожие вопросы