Предмет: Физика,
автор: alinaorlovagg
Визначити силу тяжіння , яка діє на ворону масою 500 г.
Ответы
Автор ответа:
7
Fтяж = mg
m = 500 г = 0,5 кг
g = 9.8 Н / кг
Fтяж = 0,5 * 9,8 = 4,9 Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Алььоша
Предмет: Английский язык,
автор: hkgjgg
Предмет: Физика,
автор: Znatochok
Предмет: Биология,
автор: shatalova4805