Предмет: Химия,
автор: ksiushok
и
Вкажіть обєм сульфур (ІV) оксиду масою 320 г. Скільки молекул міститься в такому обємі?
112 л і 3,01*1024
224 л і 3,01 * 1023
11,2 л і 6,02 * 1023
44,8 л і 30,1 * 1023
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
M(SO2)=64г/моль
n=320/64=5моль
V=5*22,4=112л
N=5*6,02*10²³=30,1*10²³=3,01*10²⁴моль⁻¹
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: marichk
Предмет: Русский язык,
автор: Олечка200
Предмет: Русский язык,
автор: liza0807
Предмет: Алгебра,
автор: В26к
Предмет: Алгебра,
автор: asyama009