Предмет: Физика, автор: dlnv

Іграшковий автомобіль масою 200 г рухається з
2 прискоренням 1 м/с .
Визначте модуль рівнодійної сил, які діють на
автомобіль.

Ответы

Автор ответа: vojtovaarina3
28

Ответ:Дано: m=200г в системі CI m=0,2 кг

а=1м/с

F-?

Розв'язання:F=ma;F=0,2×1=0,2H

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Viettttt
Предмет: Математика, автор: zabavina1996