Предмет: Химия,
автор: morukyy
яка маса осаду утвориться під час взаємодії 8г натрій гідроксиду з ферум (3) хлоридом?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
8 г Х г
3NaOH + FeCl3 = Fe(OH)3 + 3NaCl
n= 3 моль n=1 моль
М=40 г/моль М = 107 г/моль
m=120 г m=107 г
8 г NaOH - Х г Fe(OH)3
120 г NaOH - 107 г Fe(OH)3
m(Fe(OH)3) = 8 * 107 / 120 = 7,13 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: NelyaBae
Предмет: Русский язык,
автор: николас12
Предмет: Русский язык,
автор: 03031971dad
Предмет: Математика,
автор: эля621