Предмет: Химия,
автор: uhovanatalia4
Обчисліть об'єм (л) водню масою 7г(н.у.)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(H2) = 7 г
М(Н2) = 2г/моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(H2)
n(H2) = m / M = 7г / 2г/моль = 3,5 моль
V(H2) = Vm *n = 22,4 * 3,5 = 78,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lenchuk24
Предмет: Русский язык,
автор: ЛадаКалинкина
Предмет: Русский язык,
автор: Викaaa
Предмет: Математика,
автор: EmChIk518
Предмет: История,
автор: Ksenia050100