Предмет: Химия,
автор: Dashakra07
Варiант 2
1. У розчині масою 250 г міститься 12,5 г соди. Чому дорівнює масова частка соди
у цьому розчині?
2. У воді об'ємом 90 мл розчинили 15г калій гідроксиду. Чому дорівнює масова
частка лугу у добутому розчині?
3. Скільки солі і води необхідно взяти для виготовлення 110 г розчину з масовою
часткою калій сульфату 30%?
4. До розчину масою 250 гз масовою часткою цинк нітрату 0,2 добавили 50 г солі.
Чому дорівнюс масова частка солі в утвореному розчині?
5. Із розчину об'ємом 150 мл і густиною 1,2 г/мл з масовою часткою натрій
гідроксиду 18о випарили 50 мл води. Як зміниться масова частка лугу в
утвореному розчині?
6. Який об'єм розчину з масовою часткою 96% і густиною 1,84 г/мл потрібно для
приготування 500 грозчину з масовою часткою кислоти 25 о?
Ответы
Автор ответа:
2
1. Пропорція: 250-100%
12.5-x
x=12.5*100/250=5%
3.
12.5-x
x=12.5*100/250=5%
3.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lapysja0
Предмет: Беларуская мова,
автор: Нипоральонтен
Предмет: Русский язык,
автор: БНБ
Предмет: Математика,
автор: 228bo228t228an228
Предмет: Математика,
автор: MK20