Предмет: Физика,
автор: niksem13
З якою силою тисне вода в морі на віконце батисфери площею 1000 см2 на глибині 1 км?
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
1км = 1000м
1000см2=0.1м2
плотность воды 1000кг/м3
m=pV
V=1000*0.1=100м3
m=1000*100=100000кг=100т
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 051277
Предмет: Другие предметы,
автор: Artur040898
Предмет: Русский язык,
автор: GULCHEHRA
Предмет: Алгебра,
автор: nano6
Предмет: Математика,
автор: николь159