Предмет: Физика,
автор: sofiyatitova5
із даху будинку на висоті 45 м випущено горизонтально стрілу з початковою швидкістю 20м/с . Через який інтервал часу стріла впаде на землю? Якими будуть дальність польоту та переміщення стріли?
Ответы
Автор ответа:
61
h=gt²/2
2h=gt²
t=√(2h/g)=√9=3 c - время полета
Дальность S=Vo*t=20*3=60 м
Перемещение - гипотенуза тр-ка с катетами h и S=
√(45²+60²)=√(2025+3600)=√5625=75 м.
-----------------------------------------------------------------------
Считаю устно
Если число заканчивается на 5, то его квадрат = произведению числа десятков на следующее число + приписать 25.
45²=(4*5)25=2025
5625 - это (7*8)25=5625=75².
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 9270630138
Предмет: Английский язык,
автор: artist96
Предмет: Русский язык,
автор: sTANKer
Предмет: Литература,
автор: or1796
Предмет: Алгебра,
автор: avdieievartiom