Предмет: Физика, автор: gurtiha

На кулю, повністю занурену в бензин, діє архімедова сила 300 Н. Обчисліть об’єм кулі. Відповідь запишіть у форматі V= __ м.куб *
відповідь округліть до сотих

Ответы

Автор ответа: snuffy
20

Дано:

Fa = 300 H

ρ = 710 кг/м3

g = 10 Н/кг

Знайти:

V - ?

Рішення:

Fa = p*g*V ===> V = \frac{Fa}{p*g}

V = \frac{300}{710*10} = 0,042 м3

Відповідь: V = 0,042 м3

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tamirlan5