Предмет: Химия, автор: dmitropimenov

Визначте об’єм водню, який виділиться при розчинені 9,2г металічного
натрію в 6,4г метанолу.

Ответы

Автор ответа: asanali56
0

Ответ:Ты топ братан

Объяснение:

Автор ответа: Alexei78
0

Ответ:

дано

m(Na) = 9.2 g

m(CH3OH) = 6.4 g

-------------------------------

V(H2) =?

M(Na) = 23 g/mol

n(Na) = m/M= 9.2 / 23 = 0.4 mol

M(CH3OH) = 32 g/mol

n(CH3OH) = m/M= 6.4 / 32 = 0.2 mol

n(Na) > n(CH3OH)

2CH3OH+2Na-->2CH3ONa+H2

2n(CH3OH) = n(H2)

n(H2) = 0.2* 1 / 2 = 0.1 mol

V(H2) = n*VM = 0.1 * 22.4 = 2.24 L

ответ 2.24 л

Объяснение:

Похожие вопросы