Предмет: Математика,
автор: shmorgunoksana1983
Мама купила 5 кг картоплі і 3 кг цибулі за однаковою ціною. За всю покупку вона заплатила 72 грн. Скільки грошей мама заплатила окремо за картоплю та окремо за цибулю? 1 балл 27 грн і 45 грн 48 грн і 24 грн 45 грн і 27 грн
Ответы
Автор ответа:
0
мама заплатила 45грн за картоплю та 27грн за цибулю
5х+3х=72
8х=72
х=9грн
картопля = 9грн • 5кг = 45грн
цибуля = 9грн • 3кг = 27
5х+3х=72
8х=72
х=9грн
картопля = 9грн • 5кг = 45грн
цибуля = 9грн • 3кг = 27
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Блэкстар
Предмет: Українська мова,
автор: vikaya12
Предмет: Русский язык,
автор: драйвуша
Предмет: Математика,
автор: marinamalaya83
Предмет: Математика,
автор: Loading1111