Предмет: Физика,
автор: davyd2006z
глибина океану досягає 11км.Визначити тиск води на цій глибині.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:Дано: h=11км=11000м
g=10м/с2 q=1030кг/м3(густина морської води)
Знайти: p-?
Розв'язання: p=qgh
p=1030×10×11000=113300000Па=113300кПа
Объяснение:
davyd2006z:
дякую))
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: krizhik2013
Предмет: Русский язык,
автор: 15151512
Предмет: Русский язык,
автор: arkadieva2011
Предмет: Математика,
автор: АминаСаидова