Предмет: Химия, автор: Anonim908

Обчисліть масову частку солі в розчині, який утворився при розчиненні солі масою 30г у воді масою 270г.
Помогите пожалуйста!

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
4

Відповідь:

m(р-ну)=270+30=300г

w=30*100/300=10%

Пояснення:

Похожие вопросы