Предмет: Химия,
автор: sauh626
7г певної речовини розчинили у 34г спирту. Визначіть масову частку розчиненої речовини в розчині.
Ответы
Автор ответа:
17
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(в-ва) = 7 г
m(р-ля) = 34 г
Найти
W(в-ва)
m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 7 + 34 = 41 г
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 7 / 41 *100% =17 %
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ilucha
Предмет: Русский язык,
автор: никитасв
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kristinasurkin1