Предмет: Химия, автор: shophislev

обчисліть кількість речовини натрій гідроксид що утворюється при взаємодія 0,4г натрій оксид з водою?​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
5

Ответ:

Объяснение:

   0,4 г                                     Х моль

   Na2O      +      H2O    =     2NaOH

n=1 моль                              n=2 моль

М=62 г/моль

m=62 г

0,4 г  Na2O   -   Х моль NaOH

62 г   Na2O   -  2 моль NaOH

n(NaOH) = 0,4 *2 / 62 = 0,013 моль

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Ольче
Предмет: Информатика, автор: lira17