Предмет: Физика,
автор: Yixy
Об'єм гасу 0,05 м куб. Яка його маса, якщо густина гасу 800 кг/м куб?
Помоги
Ответы
Автор ответа:
0
Масса керосина:
m = ρV, где V = 0,05 м³ - объем керосина
ρ = 800 кг/м³ - плотность керосина
Тогда:
m = 0,05 · 800 = 40 (кг)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Anna75391284
Предмет: Русский язык,
автор: Паша000
Предмет: Русский язык,
автор: Olyashap
Предмет: Математика,
автор: воин24
Предмет: Алгебра,
автор: shahtarinanatas