Предмет: Физика, автор: natashka771975

Тіло важить у повітрі 6 Н, а у воді 4 Н. Чому дорівнює об’єм цього тіла?

Ответы

Автор ответа: karpik2006
5

Ответ:

P1=6 Н

P2=4 Н

V2=?

V2=Fарх/p1g=(P1-P2)/p1g=2 Н / 1000 кг/м3 / 10 Н/кг = 0,0002 м3.


vl4151828: а / означает деление?
karpik2006: да
karpik2006: просто по другому никак
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Богиняумников